Aktuality

Bohužel všem našim aktuálním členkám jarního kurzu aquaaerobiku Dámského klubu Linie musíme oznámit, že náš kurz aquaaerobiku již v tomto pololetí.

Bazén je nadále až do konce školního roku z rozhodnutí ředitelství gymnázia uzavřený.

Všem se omlouváme za vzniklé komplikace a věříme, že s námi v září rády budete pokračovat v dalším podzimním kurzu, který začíná v úterý 8.9.2020 ve 20 hodin. Částka za lekce od 12. 3. 2020 do konce jarního kurzu, které se nemohly z důvodů nouzového stavu a uzavření bazénu konat, bude všem členkám jarního kurzu odečtena z jejich kurzovného pro podzimní kurz v plné výši. Doplatek na podzimní kurz odešlete bankovním převodem nejpozději do zahájení kurzu – viz. Zápisy. Pokud někdo z Vás nechce v podzimním kurzu pokračovat, kontaktujte mne prosím (602 805 633).

Děkujeme za pochopení a za vzniklé komplikace se omlouváme.

Přejeme Vám všem zdraví pro Vás i Vaše blízké, pokud možno klid a hezké léto. V září se těšíme na viděnou :).

Hanka, Zdeňka a Zuzka

Hlavní strana