Aktuality

Bohužel všem našim aktuálním členkám jarního kurzu aquaaerobiku Dámského klubu Linie musíme oznámit, že náš kurz aqua aerobiku je dočasně až do odvolání zastaven.

Ode dnešního dne (12.3.2020) od 14 ti hodin bohužel naše sportovní aktivita naplňuje bod 2 nouzového stavu státu vyhlášeného vládou, který nedovoluje přítomnost veřejnosti v posilovnách, koupalištích, bazénech, soláriích, saunách, hudebních a sportovních klubech, zábavních zařízeních, wellness, knihovnách, galeriích. Všichni chápeme, že jsme v závažné situaci, kterou nemůžeme ovlivnit a jsme povinni toto nařízení respektovat. Bazén je momentálně uzavřený.

Děkujeme za pochopení a za vzniklé komplikace se omlouváme. Jakmile bude situace přehlednější, najdete zde další informace. Svoje průkazky uschovejte pro uplatnění finančně zvýhodňujících bonusů pro následující kurz.

Přejeme Vám všem zdraví pro Vás i Vaše blízké a pokud možno klid.

Hanka, Zdeňka a Zuzka

Hlavní strana